facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Cryolift

Zabiegi na Twarz » Cryolift

 

Czym jest zabieg Cryolift ?
 
Cryolift to unikalna propozycja zabiegu o kompleksowym działaniu odmładzającym, łącząca w sobie dwa elementy: liftingujące działanie zimna oraz ekskluzywne kosmetyki, bogate w wyciągi komórkowe pozyskiwane z kawioru łososia.
 
 
Na czym polega zabieg?
 
Zabieg przebiega dwuetapowo. Pierwsza część to krioterapia, czyli ujędrnianie zimnem. Metoda oparta jest na zasadzie szoku termicznego (gwałtowne obniżenie temperatury), po którym następuje przekazanie zimna do głębokich warstw skóry (działanie na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej). Metoda umożliwia przenikanie zimna w głąb skóry bez uczucia dyskomfortu oraz skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry. Następuje pobudzenie mikrokrążenia oraz zwiększenie dotlenienia komórek skóry, które w konsekwencji optymalnie wykorzystują swoje zasoby i doskonale przyswajają dostarczane im substancje aktywne. 
 
Drugą, integralną częścią zabiegu, jest wybór i aplikacja preparatu nakładanego na skórę, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta – do dyspozycji są bogate w składniki żele nawilżające, regenerujące, wygładzające, bądź odmładzające cerę.
 
 
Jakich efektów można się spodziewać?
 
Krioplastyka podnosi efektywność wchłanianie i skuteczność działania, substancji aktywnych, zawartych w kompleksach biologicznych Filorga. Dotlenione komórki, posiadające wysoki potencjał energetyczny (po zabiegu luminoterapii), w optymalny sposób reagują na zabieg krioplastyki – skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji. 
Zabieg często nazywany jest " Bankietowym", gdyż efekty widoczne są od razu i nie ma okresu rekonwalescencji. 
 
Cryolift:
 • odświeża, ujędrnia i pobudza skórę,
 • przywraca owal i młodzieńcze rysy twarzy,
 • unosi opadające policzki i zmniejsza "chomiki".

Możliwe jest stosowanie zabiegu Cryolift na inne obszary ciała.

Aby uzyskać pożądane efekty, zaleca się wykonanie serii 8 zabiegów, co dwa tygodnie. Zabieg można powtarzać dwa razy do roku. 

 

Cryolift:

 • ujędrnia wewnętrzną część ramion,
 • zwiotczałą skórę brzucha i biustu np. po ciąży,
 • wspomaga leczenie rozstępów.
Szczególną formą zabiegu Cryolift jest zabieg Metamorphosis
 
Czy zabieg jest bezpieczny?
 
Skuteczność i bezpieczeństwo terapii potwierdzają liczne rekomendacje specjalistów i badania naukowe. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny, mimo iż w pierwszej części, temperatura zostaje obniżona: od -10 do -18 stopni C. Co więcej, wywołuje przyjemne odczucie na skórze. Jest to doskonała alternatywa dla terapii inwazyjnych.
 
Czy istnieją przeciwskazania do zabiegu?
 
Przeciwskazaniami do zabiegu są:
 • mocno unaczyniona skóra,
 • opryszczka,
 • silne migreny,
 • problemy z zatokami,
 • przeziębienie,
 • ciąża.
 
 
Czy zabieg Cryolift można łączyć z innymi zabiegami?
 
Terapię Cryolift można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej - takimi jak peeling czy mezoterapia (dla wzmocnienia ich efektów).