facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Dietetyka

dietetyka

    Porady z zakresu dietetyki klinicznej, udzielane pacjentom w DERMEDICE, stanowią bardzo ważny element medycyny estetycznej i anty-aging. Program stworzony przez profesjonalnego dietetyka, wzmacnia efekty zabiegów wyszczuplających, redukujących tkankę tłuszczową, leczących cellulit i otyłość. Udzielane wskazówki pozwalają na zachowanie pięknej sylwetki i korzystnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta.

 

Jak przebiegają konsultacje z dietetykiem?

 

Podstawą do opracowania diety jest wywiad z pacjentem. Dotyczy on jego nawyków żywieniowych, stylu życia, problemów zdrowotnych, preferencji żywieniowych i aktywności fizycznej. Oceniany jest również stopień nadwagi. Dietetyk, w oparciu o uzyskane na drodze wywiadu i badania informacje, opracowuje specjalny program dietetyczny, dostosowany do potrzeb pacjenta. Stosowanie się do zaleceń i wskazówek pozwala na wyeliminowanie błędów dietetycznych, wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych oraz na szybkie uzyskanie wymarzonej sylwetki.

 

Jakie programy dietetyczne są proponowane?

 

Najważniejszym aspektem, przy ustalaniu programów dietetycznych, jest zdrowie. Proponowane diety są dostosowywane do indywidualnych preferencji i stylu życia pacjenta, urozmaicone, łatwe do przygotowania i skuteczne. Zachowują przy tym pełnię składników, niezbędnych do stworzenia, odpowiednio zbilansowanej, zdrowej diety.

 

Nasze dietetyczki:
 

mgr Edyta Adamska

Ewelina Adamska

 

Informacje dotyczące testów nietolerancji pokarmowej (MRT)