facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Exilis Rid

Zabiegi na Ciało » Exilis Rid

EXILIS - Reshape your body

PRZEŁOMOWY SYSTEM DO MODELOWANIA SYLWETKI, REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ ODMŁADZANIA TWARZY

Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy, z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Urządzenie również skutecznie redukuje cellulit oraz powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu, dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

 

 

Exilis wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy system kształtujący ciało, obecny na rynku. Doskonałe efekty uzyskuje się już po 4 sesjach zabiegowych.

Modelowanie sylwetki:

  • jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki,
  • rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek,
  • precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie modelujące,
  • unikalne systemy bezpieczeństwa.

 

 

           PRZED                                             PO       

  

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości, pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną, głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni, reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

 

  

Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nieosłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne i podatne na skuteczną terapię.

 

  

Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne, głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

 

 

 

więcej informacji o systemie Exilis znajdziejsz tutaj