facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Manicure & Pedicure

Zabiegi na Dłonie i Stopy » Manicure & Pedicure

 

 

Manicure

 

Wypielęgnowane dłonie są wizytówką każdej kobiety, zaś klasyczny manicure jest eleganckim i ponadczasowym dopełnieniem pięknego i zdrowego wyglądu dłoni.

W DERMEDICE zabieg manicure wykonujemy ze szczególną starannością, używając tylko sterylnych narzędzi oraz wysokiej klasy kosmetyków i specjalistycznych produktów.  

 

 

 

Pedicure

 

Gładkie, zdrowe i wypielęgnowane stopy to podstawa naszego dobrego samopoczucia. Warto więc poświęć im trochę uwagi. DERMEDICA proponuje profesjonalny zabieg pedicure, wykonywany przy użyciu wyłącznie sterylnych narzędzi i specjalistycznych produktów najwyższej jakości, który nada Twoim stopom zdrowy i estetyczny wygląd.

 

W DERMEDICE zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i profesjonalizm proponowanych zabiegów. Manicure i pedicure wykonywane są przy użyciu frezarki Luna AT Micro, firmy Gerlach, produkującej specjalistyczny sprzęt dla gabinetów zajmujących się pielęgnacją dłoni i stóp. Narzędzia i frezy zawsze są dezynfekowane bezpośrednio po użyciu, a następnie sterylizowane. Wysoka jakość naszych usług oraz sterylność używanych przez nas narzędzi pozwala na bezpieczny i komfortowy manicure i pedicure.

 

 

 

Manicure i Pedicure Hybrydowy

 

To nowoczesna forma lakierowania paznokci charakteryzująca się wyjątkową trwałością. Stanowi połączenie właściwości tradycyjnych lakierów (łatwość aplikacji, cienka warstwa, połysk) z zaletami żelu (trwałość, odporność na uszkodzenia). Metoda polecana jest do utwardzania naturalnych paznokci (także po zdjęciu tipsów). Zbieg jest całkowicie bezpieczny dla paznokci, a nakładany preparat zawiera antyoksydanty w postaci witaminy A i E, stymulujące wzrost zdrowych paznokci oraz pro-witaminę B5 chroniącą  ich strukturę. Lakierożel utrzymuje się około 2-3 tygodni na paznokciach dłoni i od 1 do 2 miesięcy na paznokciach stóp.

 

 

 

Manicure i pedicure hybrydowy polecany jest również osobom, które z różnych przyczyn nie mogą używać zwykłego lakieru, np. chorującym na onycholizę (oddzielanie się płytki paznokcia od łożyska) lub alergię, gdyż preparat jako produkt hypoalergiczny nie ingeruje w naturalną strukturę paznokcia. Przeciwwskazaniami do zabiegu są: zniszczona macierz paznokcia oraz popękane i łuszczące się płytki paznokciowe.