facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

medycyna estetyczna

 

lek. med. Małgorzata Suszko - dermatolog

więcej informacji o lekarzu tutaj

 

lek. med. Elżbieta Stawowska - dermatolog

więcej informacji o lekarzu tutaj
 

Medycyna estetyczna zajmuje się głównie zapobieganiem procesom starzenia się skóry oraz działaniami rekonstrukcyjnymi mającymi na celu przywrócić skórze dawny stan, a także skorygować defekty spowodowane różnymi czynnikami. Procedury stosowane w medycynie estetycznej mogą być wykonywane jedynie przez lekarzy i są przeznaczone dla ludzi zdrowych.
 

Priorytetowym zadaniem medycyny estetycznej jest nadanie pacjentowi atrakcyjnego wyglądu, dzięki czemu poprawia się jego kondycja psychiczna i rośnie poczucie własnej wartości. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, zabiegi medycyny estetycznej są nieinwazyjne lub inwazyjne w niewielkim stopniu i skupiają się na likwidacji takich defektów kosmetycznych jak zmarszczki, blizny, wiotka skóra, zapadnięte policzki, zaburzony owal twarzy, zbyt małe usta, cellulit, rozstępy i wiele innych. Dzięki odpowiednio zastosowanym procedurom można pozbyć się też na przykład nadmiernej potliwości, nadmiernego owłosienia, zredukować cienie pod oczami, zamknąć popękane naczynia krwionośne czy poprawić ogólny stan skóry.
 

W Centrum Dermedica zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów z zachowaniem wszelkich niezbędnych procedur, aby pacjent czuł się bezpieczny i pod fachową opieką.
 

Zapraszamy serdecznie.