facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Nieinwazyjna Liposukcja - Futura Pro

Zabiegi na Ciało » Nieinwazyjna Liposukcja - Futura Pro

 

 

Futura Pro to wiodący model z serii urządzeń produkowanych przez brytyjską firmę ULTRATONE. Futura Pro to kompletny system do zabiegów na ciało, optymalnie wykorzystujący biostymulację, ultradźwięki i mikroprądy.


Jedno urządzenie, które daje możliwość wykonania kilkunastu różnorodnych zabiegów - kształtujących sylwetkę, redukujących cellulit, terapeutycznych, sportowych.


Możliwość jednoczesnego stosowania różnych technologii (w szczególności ultradźwięków i biostymulacji) znakomicie zwiększa osiąganą skuteczność. Najlepszym przykładem jest tu połączenie kawitacji ultradźwiękowej z biostymulacją w zabiegu nieinwazyjnej liposukcji.

 

Biostymulacja Ultratone to najbardziej zaawansowana metoda selektywnego działania na tkankę mięśniową - tak, by skutecznie rozwiązywać precyzyjnie zdefiniowane problemy|: nadmiar tkanki tłuszczowej w pasie, cellulit na udach, czy utratę jędrnosci biustu. Trening sportowy i rehabilitacja, to kolejne możliwe obszary skutecznego stosowania biostymulacji. 

 

Futura Pro kształtowanie sylwetki:

  • likwidacja komórek tłuszczowych,
  • natychmiastowa redukcja obwodów,
  • likwidacja cellulitu,
  • ujędrnienie skóry,
  • poprawa krążenia.

Czas trwania, zakres i kolejność wykonywania zabiegów biostymulacji ciała, ultradźwięków czy też mikroprądów dobierane są indywidualnie.