facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Pedicure

Zabiegi na Dłonie i Stopy » Pedicure

Centrum Dermedica zaprasza na profesjonalny pedicure, czyli zabieg, który wykonuje się w celu nadania Twoim stopom estetycznego i zadbanego wyglądu.

 

W pierwszej kolejności – ciepła kąpiel z dodatkiem preparatu zmiękczającego i dezynfekującego, dzięki której usuniemy zmęczenie kończyn, ale przede wszystkim pozbędziemy się drobnych zanieczyszczeń i ułatwimy usuwanie martwego naskórka.
 

W drugim etapie zetrzemy zrogowaciałą część naskórka oraz pozbędziemy się się nagniotków, by następnie nawilżyć i uelastycznić skórę stóp. W tym procesie posługujemy się profesjonalną frezarką i sterylnymi frezami.
 

Kolejnym krokiem w pielęgnacji kończyn jest zadbanie o paznokcie. Nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i wyrównujemy ich powierzchnię. Ubytki w płytce paznokcia możemy uzupełnić żelem utwardzanym światłem. Następnie paznokcie zostaną pokryte odżywką i tu można zakończyć zabieg, ale jeśli klient/-ka ma takie życzenie, pedicure zostaje wykończony malowaniem lakierem hybrydowym lub klasycznym.
 

W naszych gabinetach stosujemy sterylne narzędzia i specjalistyczne produkty wysokiej jakości, zatem możesz zaufać zespołowi Centrum Dermedica i poddać się bezpiecznemu i przyjemnemu zabiegowi, który poprawi nie tylko wygląd Twoich stóp, ale też samopoczucie.