facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Rechoc

Suplementy Diety » Rechoc

ReChoc - suplement diety zaliczany do super-żywności. Kostka ciemnej czekolady nowej generacji to codzienne korzyści z resweratrolu i substancji zawartych w kakao. Stworzono ją po to, aby zmaksymalizować biodostępność polifenoli, czyli epikatechin i resweratrolu, których dobroczynny wpływ jest szeroko opisywny w literaturze naukowej.

 

ReChoc został opracowany i wyprodukowany w Cambridge Chocolate Technologies Ltd w Wielkiej Brytanii z zastosowaniem prawnie zastrzeżonej technologii wzbogacania PolyFount. Dzięki temu podczas suplementacji do organizmu jest dostarczana optymalna ilość polifenoli.

 

Polifenole w diecie uważane są za substancje niezwykle korzystne dla zdrowia człowieka. Przypisuje im się działanie przeciwnowotworowe oraz chroniące przed chorobami układu krążenia.

 

ReChoc jest produkowany w ściśle kontrolowanych warunkach. Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzają, że spożycie jednej 10 – gramowej czekoladki ReChoc znacząco podnosi poziom resweratrolu i epikatechin we krwi, co jest skutkiem ich niezywkłej biodostępności w tej niepozornie wyglądającej czekoladce.

Autor:a