facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

RevitaLash

Dermokosmetyki » RevitaLash

 

RevitaLash - światowy lider stymulacji wzrostu rzęs i brwi


Jakich rezultatów możesz się spodziewać stosując Revitalash?


Kosmoceutyki Revitalash do rzęs i brwi pozwalają odbudować uszkodzone włoski oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Produkty Revitalash poprawiają wygląd rzadkich i kruchych włosków. 

Ile czasu muszę stosować Revitalash, aby uzyskać zadowalające efekty?


Pierwsze rezultaty kuracji są widoczne już po 4-6 tygodniach, od rozpoczęcia stosowania Revitalash. Po dwóch - trzech miesiącach kuracji wystarczy, dla podtrzymania efektu, stosować kosmoceutyk jedynie dwa razy w tygodniu.

Jak działa Revitalash?


Kosmoceutyki Revitalash do rzęs i brwi zawierają cenne wyciągi roślinne, pobudzające włoski do wzrostu, m.in.: żeń-szeń, zieloną herbatę, wiciokrzew, nagietek, pszenicę oraz palmę sabałową. Pomagają one odbudować rzadkie i uszkodzone rzęsy oraz brwi. Revitalash sprawia, że brwi i rzęsy stają się ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

Czy Revitalash jest propozycją dla Ciebie?


Kosmoceutyki Revitalash przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą mieć piękne naturalne rzęsy, brwi i włosy. Są wskazane także dla osób, których włosy zostały osłabione przebytymi chorobami i chemioterapią, a także procesami starzenia. 

Gwiazdy stosują Revitalash


Marka Revitalash jest obecna w Hollywood oraz na wyjątkowych wydarzeniach takich jak Nagrody Emmy, Złote Globy, Nagrody MTV oraz rozdanie Oskarów. Kosmoceutyki Revitalash znalazły uznanie wielu gwiazd, stosują je m.in : Fergie, Marcia Cross, Jessica Simpson, Olivia Wilde, Paula Abdul, Jackie Collins i inne. 

Historia i misja Revitalash


Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche. Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle, po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne. Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy. Gayle i Michał Brinkenhoff - właściciele Athena Cosmetics, przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane. W Polsce idea Revitalash jest kontynuowana. Firma Plazanet, reprezentująca Revitalash w Polsce, wspiera działalność Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”, przekazując 10zł z każdego sprzedanego produktu Revitalash oraz prowadzi kampanię na temat profilaktyki raka piersi na terenie całego kraju.

 

 

 

Strony: