facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Skinbooster Hydrobalance

Medycyna estetyczna » Mezoterapia igłowa » Skinbooster Hydrobalance

 

Co to jest Restylane  Hydrobalans Skinbooster?

 

To gama preparatów Restylane Vital® oraz Restylane Vital Light®, zawierających stabilizowany kwas hialuronowy. Produkty te wyróżniają się znacznie większym stopniem usieciowania kwasu hialuronowego,  niż inne preparaty do mezoterapii z niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących w technologii NASHA, podanie preparatów Hydrobalans Skinbooster zapewnia długo utrzymujące się efekty. Restylane Vital® oraz  Restylane Vital Light® pozostają w skórze, stanowiąc rezerwuar wilgoci dla skóry i stymulując syntezę własnego kolagenu de novo. Stanowi to zupełnie nowe fizjologiczne podejście do odmładzania i profilaktyki starzenia się skóry. Niepowtarzalną zaletą stosowania tego preparatu jest długo utrzymujacy się efekt pozabiegowy. 

Po zabiegu preparat działa jak bufor wodny – chłonąc wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddając wilgoć wtedy, gdy skóra tego potrzebuje – np. w czasie upałów, kąpieli słonecznych lub przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

 

Ogromną zaletą stosowania Restylane Vital Light® oraz  Restylane Vital®, podobnie jak i innych produktów linii  Restylane®, jest skuteczność i utrzymujący się długotrwały efekt. Potwierdzona właściwość żelu NASHATM, jaką jest powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości, gwarantuje satysfakcję i zadowolenie po przeprowadzonym zabiegu.

 

Restylane Vital® oraz Restylane Vital Light® to jedyne preparaty, których dodatkowe właściwości (odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżenie skóry) potwierdzone są badaniami klinicznymi. Podawane są do głębokich warstw skóry  poprawiają ich uwodnienie i stymulują do produkcji nowego kolagenu. W rezultacie skóra ulega nawilżeniu, poprawie ulega jej jędrność i elastyczność.

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie, bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem). Bezpośrednio potem można powrócić do zwykłych obowiązków - sporadycznie zdarzają się wynaczynienia krwi związane z techniką podawania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu Hydrobalans zalecane jest spożywanie większej ilości płynów - stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

 

Dla kogo rekomendowany jest Hydrobalans  Skinbooster?

 

Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital® przeznaczone są dla osób w każdym wieku, które pragną, aby ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. 

 

Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital® dedykowany jest do rewitalizacji skóry całego ciała, a w szczególności miejsc mających opinię trudnych do poprawy:

  • wrażliwej skóry wokół oczu,
  • delikatnej okolic ust i czerwieni wargowej,
  • cienkiej skóry szyi,
  • wrażliwej skóry dekoltu,
  • grzbietów dłoni.

Jak wygląda kuracja?

 

Dla osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się:

  • stosowanie Restylane Vital w serii co najmniej trzech zabiegów, w odstępach 3-4 tygodniowych; aby uzyskać trwały efekt cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy,
  • stosowanie Restylane Vital Light w serii co najmniej trzech zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych; aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów można powtarzać co 4-6 miesięcy.

Rekomenduje się łączenie zabiegów Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital® W celu uzyskania najlepszego i długotrwałego efektu zabiegi warto przeprowadzać regularnie.

 

Jakie efekty uzyskujemy dzięki zastosowaniu Hydrobalansu SkinBooster?

 

Dzięku zastosowaniu Restylane Vital Light® oraz Restylane Vital®

  • skóra staje się bardziej gładka i  jędrna  i elastyczna,
  • odzyskuje swój promienny, świeży kolor,
  • skóra regeneruje się dzień po dniu, co zapewnia jej piękny wygląd.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

 

Efekt nawilżenia skóry widoczny jest prawie natychmiast. Natomiast wzrost napięcia skóry pojawia się dopiero po kilku miesiącach. Rezultaty kuracji utrzymują się nawet do 12 miesięcy.