facebook
G+

Promocje
Newsletter


Wyjątkowy prezent!


 

BONY UPOMINKOWE 

na zabiegi w Centrum Dermedica

 

kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

 

Zabiegi z użyciem bandaży Arosha

Zabiegi na Ciało » Zabiegi z użyciem bandaży Arosha

 

 

Linia zabiegowa firmy Arosha przeznaczona jest do zabiegów na ciało. Bandaże i kosmetyki AROSHA to niezwykle bogate formuły, zawierające różnorodne składniki, skutecznie redukujące niedoskonałości ciała, takie jak cellulit, otyłość, utrata jędrności i elastyczności skóry. Dają widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.

 

Co to są bandaże Arosha?

 

Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry.

 

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

 

Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.

 

Jakie są rodzaje bandaży? 

 

W zależności od rodzaju aktywnych substancji, którymi nasączone są bandaże, wyróżniamy:

 

SLIM-CEL zawierajacy: kofeinę, guaranę, wyciąg z kasztanowca,

 

- zabiegi przy użyciu tych bandaży mają działanie antycelulitowe, modelujące i wyszczuplające sylwetkę; przyspieszają metabolizm tłuszczów, aktywują rozpad trójglicerydów oraz blokują enzymy przyczyniające się do gromadzenia ich w komórkach tłuszczowych; poprawiają mikrokrążenie krwi w tkankach, mają działanie przeciwzapalne i uszczelniające naczynia włosowate; stymulują drenaż limfatyczny i mikrocyrkulację, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu, zwiększają sprężystość i napięcie skóry,

 

 

CEL-TERM zawierający: wąkrotę azjatycką, kofeinę, substancje rozgrzewające i wyciąg z brązowych alg,

 

- zabiegi przy użyciu tych bandaży mają przede wszystkim działanie antycellulitowe, wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, poprzez przyspieszenie spalania tłuszczów i stymulację przemiany materii (zawartość jodu aktywuje lipazę i przeciwdziała gromadzeniu się lipidów wewnątrz komórki); mają silne działanie detoksykujące i drenujące, pomagają usunąć obrzęki i toksyczne produkty przemiany materii z organizmu; dzięki obecności wąkrotki azjatyckiej, wpływają korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegają powstawaniu rozstępów, a także stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

 

 

AQUA-DRAIN zawiera wysokie stężenia soli z Morza Martwego bogatej w magnez, jod, wapń, brom, oraz sód,

 

- zabiegi z użyciem tych bandaży mają działanie drenujące, zapobiegają zatrzymywaniu wody, co wspomaga terapię wyszczuplającą i antycellulitową; poprawiają napięcie i jędrność skóry, wspomagają odnowę komórkową, regenerację i rewitalizację, usprawniają mikrokrążenie.

 

 

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?

 

Zabieg poprzedzony jest peelingiem, który poprawia wchłanialnoṡć aktywnych składników. Wybrany obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie odpowiednio dobranego kremu.

 

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?

 

Bandaże stosujemy na nogi, pośladki, brzuch, ramiona i biust.

 

 

 

Z jakimi innymi zabiegami zaleca się stosowanie bandaży Arosha?

 

Bandaże Arosha mogą być stosowane jako monoterapia lub mogą być łączone z innymi zabiegami np. Exilis, Vela Shape, Futura Pro. Doskonałe efekty uzyskujemy, wykonując po zabiegu, ręczny drenaż limfatyczny.

 

 

 

 

 

Jak często powinno się wykonywać zabiegi z wykorzystaniem bandaży?

 

Najlepsze efekty widoczne są po serii 6-10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.